Rellun cd-soitin...

Onko kellään kokemuksia Rellun omasta cd-soittimesta (radiosat 6000cd). Kallis peli mutta soittaako se "poltettuja" levyjä? Myyjä ei ollut oikein ajantasalla asiasta. Vai saakohan sen tilalle laitettua jonkin muun merkkisen joka toimisi Rellun kaukosäätimen ja näytön kanssa?
2542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Meganessani on Relluun tehty Alpinen 6:n CD:n boksi ja hyvin toimii. Niistä poltetuista en tiedä mitään, mutta miksei toimisi?

Äänestä

Kyllä ainakin omassani toimivat itse poltetut CD't ihan hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Myyjät ei tiedä kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia Rellun omasta cd-soittimesta (radiosat 6000cd). Kallis peli mutta soittaako se "poltettuja" levyjä? Myyjä ei ollut oikein ajantasalla asiasta. Vai saakohan sen tilalle laitettua jonkin muun merkkisen joka toimisi Rellun kaukosäätimen ja näytön kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu