...ja hannan möyrimistä ja lusmuilua. siksi laitto myös tahallaan Timon äänestykseen. näin varmistaa sen, että ainaki toinen noista lähtee pois ja pariskunnat lopullisesti hajoaa. HYVÄ ISOVELI.
tais Iso Veli väsyä kattomaan Timon
just mie
71894
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Näin mäkin ajattelin tästä hommasta. Hiemanko olin illalla vahingoniloinen...
Timohan jutteli asiasta pk-huoneessa. Lupasi uhrautua Hanna puolesta jos joutuvat samaan aikaan äänestykseen. Äänestäkää siksi Hanna!!
Nähdään onko sanojensa mittainen mies!
Hyvä veto joka tapauksessa....
että sääntöjen rikkomisesta rangaistaan noin. Olisi pitänyt käyttää jo iinan aikana tuota keinoa niin oltaisiin saatu sekin jo aikaisemmin ulos ja monia muitakin.
rikko sääntöjä vähintään yhtä paljon, kun Timo ja Hanna nyt. En voi sietää Timoa, mutta noissa rangaistuksissa pitäis kyllä olla vähän yhtenäisempi linja.
ihme. Sohvallahan ne on makoilleet viikkotolkulla. Timo tehny pari kertaa jotain omaehtoisesti keittiössä, Hanna ei sitäkään. Ensimmäinen rakastelu saunassa oli pommi, mut ei nää enää hetkauta ketään. Timno on työnsä tehny, ulos!!
ne saunassa oo rakastellu, vaan kahdesti poikien makuuhuoneessa ja yhdesti sohvalla.Eipä tuolla terhikään taida paljoo keittiössä tehdä vaan keskittyy muiden mustamaalaamiseen. ärsyttävä ämmä, heti saa mun äänet kun joutuu pudotusuhan alle.
Suihkussa runkuttelua hääiltana.