Hanna/Timo ulos!

Hanna ja/tai Timo joutais ulos.. ärsyttää se jatkuva peiton alla harrastelu ja toisissaan roikkuminen. BB on mielestäni ohjelma, jossa pitäisi tulla kaikkien kanssa toimeen.. ainakaan kuherteluun ei ohjelma ole tarkoitettu... yäk! Tämä nyt oli vaan mun mielipide tähän asiaan..
4408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

BB ohjelman tarkotus on näytää ihmisille mitä kuuluu ihmisen elämään 3kk aikana. ja monella seksi kuuluu siihen.. eli mun mielestä ihan luonnollista.

Äänestä

Olen kanssasi aivan samaa mieltä! Ärsyttää se jatkuva toisissa kiinni oleminen ja se, että ei tehdä yhdessä mitään. TIMO POIS SEURAAVAKSI!!!

Äänestä

Timo pihalle, soita 0700 715 05

Äänestä

He turvautuvat vain toisiinsa. Timosta näkee selvimmin, että kusessa on.
Muut sentään yrittävät tulla juttuun hieman enemmän kaikkien kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


milla-86 kirjoitti:

Hanna ja/tai Timo joutais ulos.. ärsyttää se jatkuva peiton alla harrastelu ja toisissaan roikkuminen. BB on mielestäni ohjelma, jossa pitäisi tulla kaikkien kanssa toimeen.. ainakaan kuherteluun ei ohjelma ole tarkoitettu... yäk! Tämä nyt oli vaan mun mielipide tähän asiaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu