Estroven

Tietääkö kukaan miten voisi hommata Amerikassa myynnissä olevaa luontaistuotetta Estroven PMS tänne Suomeen? Onnistuuko mitenkään? En ole saanut selville onko sitä EU-maissa myynnissä, Suomessa ei ainakaan. Se on vitamiini-hivenaine-yrttivalmiste.
1168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllähän netin kautta voi tilata USA:sta luontaistuotteita, jotka eivät täällä ole lääkelistalla. Tulli tarkistaa pakettisi melko varmasti. Luultavasti EU-alueeltakin tuota tai vastaavaa jostain löytyy. Hieman kielitaitoa ja visan tarvitset.

http://tinyurl.com/acvub

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Amerikoista kirjoitti:

Tietääkö kukaan miten voisi hommata Amerikassa myynnissä olevaa luontaistuotetta Estroven PMS tänne Suomeen? Onnistuuko mitenkään? En ole saanut selville onko sitä EU-maissa myynnissä, Suomessa ei ainakaan. Se on vitamiini-hivenaine-yrttivalmiste.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu