Ei mee Pertulla

Ku katto tota äänestystä peräti 20% Eiköhän me Perttu fanit keskitetä äänet Timolle. Hannasta on viel iloa ku se on niin JUOPPO ja pöljäilee KÄNNISSÄ
2552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo mieluiten keskitetään TIMOON ÄÄNEMME

Äänestä

koska siinä voi antaa vaikka miljoona ääntä....tuo laskrti ei pidä paikkaansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvin kirjoitti:

Ku katto tota äänestystä peräti 20% Eiköhän me Perttu fanit keskitetä äänet Timolle. Hannasta on viel iloa ku se on niin JUOPPO ja pöljäilee KÄNNISSÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu