kimppakyytiä?

Oisko vapaa paikka autossa 11.7,12.7 tai 13.7 Kokkolasta Tammisaareen tai Helsinkiin? Sähköpostiviesti jos, niin soitan.
1216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei! Olisiko kukaan ajelemassa sun.19.6 Lahti- Hollola suunnalta Kotkaan? Olisin menossa yhden koiran kanssa Kotka KV:n ja tarttisin menokyytiä, maksaisin kyllä bensarahaa. Perillä pitäisi olla viimeistään 10:00-10:30. Yhteyttä voi ottaa sähköpostilla [email protected].

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kena kirjoitti:

Oisko vapaa paikka autossa 11.7,12.7 tai 13.7 Kokkolasta Tammisaareen tai Helsinkiin? Sähköpostiviesti jos, niin soitan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu