ei olisi BB:ssä niin katsojaluvut olisivat varmaan 50-100% pienemmät... perttu pitää kyllä suomen BB:tä katsottavana!
Ajatelkaa jos Perttu
juuuuuu
5531
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
vois tulla vaikka lisää katsojia, ku pertun vihaajat valtaisivat tv pertun pudotuksen jälkeen...
asiaa asiaa sinulta.
Perttu on ehdottomasti paras ja hauskin kilpailija, muut leikkivät diplomaatteja osaamatta edes sitä, Minnan ja hannan kun nään lähtevän niin hyvä on...ja jos perttua vihataan niiin paljon niin ei voi sanoa kun että onpa tiukkapipoista väkeä Suomessa...noh:kyllä ne "mummo" minnankin jutut naurattaa,joo varmaan!!!!
saman tekevää onko perttu talossa vai ei, en todellakaan siksi katso bb:tä että perttu siellä laukoo jotain vitsejä vaan ihan muuten vaan.
Ajatteleppa vähän pidemmälle.
Jos Perttu ei olisi ollutkaan talossa niin todennäköisesti kaltaisesti fanittaja olisi löytänyt jonkun toisen suosikin jonka takia katsoisit ohjelmaa ja huutelisit täällä esim. "Teppo on paras!"
Kyse ei ole Pertusta vaan siitä, että Perttu-fanit tarvitsevat aina jonkun huumoriveikon, jota ihailla. Eihän siinä ihmisessä ole mitään ihmeellistä. Kaveriporukkani on täynnä Pertun kaltaisia irvileukoja ja joku tuoltakin nousisi esiin sellaisen jos Perttu ei olisi tuolla.