Pertun nousu ja..mahalasku

En ole missään vaiheessa pitänyt pertusta... En sen ilmeistä, sen typerästä showsta, sen karvoista, en mistään siinä jätkässä. Lieron oloinen hyypiö. Joko nyt saisimme tämän "sankarin" pois talosta? Kaikki perttuun tympääntyneet huomio: äänestetään perdöö ulos!!!
1446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei perttua ulos. ittees vaan ottaa päähän kun et ole mitään noista mainitsemistas!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikkopetteri kirjoitti:

En ole missään vaiheessa pitänyt pertusta... En sen ilmeistä, sen typerästä showsta, sen karvoista, en mistään siinä jätkässä. Lieron oloinen hyypiö. Joko nyt saisimme tämän "sankarin" pois talosta? Kaikki perttuun tympääntyneet huomio: äänestetään perdöö ulos!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu