Kiitos rehellisyydestäsi! 'meillä ei ole rahkeita voittaa suuria maita, ensin pitää voittaa näitä 'kakkos'-korin maita ennenkuin voidaan haaveilla kisapaikoista'. Miksi suomessa ei olla tajuttu sitä, että olemme todellakin jalkapallon keskikastia! 25% kärki euroopasta kamppailevat kisoissa, kun olemme 50% tienoilla ei mitään järkeä puhua kisapaikasta!? Miksi tässä karsintalohkossa edes puhuttiin kisapaikasta? Ylisuoritus olisi ollut sijoittuminen kolmanneksi. Nyt olemme neljäs, eli ihan rutiinisuoritus.
Kiitos Saarinen
ouhouhouh
1
201
Vastaukset
- Paahne
Kreikka 2004:n MESTARUUDEN?
Tai sen, että myös Latvia (hei ihan tosi: Latvia) oli viime vuoden kisoissa?
Kreikka ja Portugali pelasivat loppuottelussa. Viimeisen kolmen-neljän vuoden aikana Suomi on kaatanut molemmat vähintään kahdella maalilla.
Totta helkkarissa siis pitää yrittää kisapaikkaa suurin odotuksin, koska muutkin ovat kisoihin päässeet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2699942IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3187136Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?841858Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1081529Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61471- 1091181
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751139Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin47946Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus24800MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312752