Juu, saiskos tarkan selotuksen miten luon omat sivut?
Miten teen luon omat sivut??
Peelo-Täti
5390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://www.justfuckinggoogleit.com/
http://wilho.dyndns.org/kazzun_paskagalleria/hothentai1 .jpg
Haluat siis tarkan selostuksen? Miksiköhän tästä aiheesta on kirjoitettu parin sentin paksuisia opuksia? Mars mars kirjastoon.
Niin riippuu minne aijot laittaa ne sivut? minulla itsellä on gohome laajakaista ja sen mukana tuli kotisivutilaa reippaasti mukaan.
Lisäksi siellä oli helppo kotisivu editori jolla tein omat sivut lisäksi riittää perustaidot pc:n käyttöön se että osaa käyttää jotakin editoria esim. muistio millä voi muokkaa html muodossa olevien sivujen tekstejä.
Otappa selvää operaattoriltasi onko siellä kotisivu palvelu?? monella lehdelläkin on sellainen mm. mikrobitti, kotimikro jossa oli todella helppo editori sivujen tekoon.
Kerrankin joku pyysi tarkan selostuksen eikä mitään kolmen rivin versiota. No, Yucca Korpela on kasannut loistavan ohjeen web-julkaisemisesta. Se kannattaa lukea, sillä niiden avulla saa aikaan paremmat sivut kuin 98% muista webin käyttäjistä.
http://www.cs.tut.fi/~jkorpela/wwwfi.html