Monta Pokemonia?

Montako Pokemonia omistat peleissä?
Itse omistan 5 päivän pelaamisen jälkeen about 160.
9820
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siis tietysti Fire Redissä... :)

Äänestä

Mää on huono mää olin LeaGreenissä noin 101

Äänestä
  • mulla on rudyssa 300 hehee

    Äänestä

  • miithos kirjoitti:

    mulla on rudyssa 300 hehee

    fire redissä kaikki pokemonit jotka voi saada.

    Äänestä

.. 78. Redissä 12 ja Goldissa 63. en oo jaksanu keräillä kauheesti, mutta mulla on Raikou, Entei, Suicune, Lugia ja Ho-oh.

Äänestä
  • Mulla on siis pokedexistä katottuna sen verran, mutta todellisuudessa niitä löytyy enemmän.

    Äänestä

mulla on fire redissä 168 kun oon vaihellut rubystä ja sappihresta

Äänestä
  • mulla on 10 pokemon peliä ja kaikki pokemonit olen pyydystänyt!

    Äänestä

  • metang kirjoitti:

    mulla on 10 pokemon peliä ja kaikki pokemonit olen pyydystänyt!

    No jaa onko sitten koneella vai advancella ne pelit nimittäin koneellahan on niitä huijauksia.Mulla on rubyssa kaikki 200.Ja se on advancella ei koneella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kartan kirjoitti:

Montako Pokemonia omistat peleissä?
Itse omistan 5 päivän pelaamisen jälkeen about 160.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu