Antakaas immeiset vinkkejä kolomelle nuorelle uroolle, jotka on lähdössä Tallinnaan kolmeksi päiväksi hotellimatkalle mielessä armoton juopottelu, naikkosten kanssa touhuilu ja täysin kontrolloimaton meininki ja sikaileminen koko ajan 24h/vrk. alan vinkkejä ???
sikailemaan
kosofinn
61289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hollywoodissa saa ainakin käpälöidä nuoria tyttöjä. Yli 16 vuotiaita ovat.
Älkää ajako takseilla, ne kusettaa pahasti. Kävelkää porukassa, matkat ei oo pitkiä.
Etsiytykää Brittien ja Ruotsalaisten seuraan!Heidän toimintansa muistuttaa erehdyttävästi sorkkajalkaisten ystäviemme elintapoja.Heidän sikailunsa yltää svääreihin,joista Suomalaiset pystyvät ainoastaan näkemään unta.Sihteeriopistosta saa tähän naisasiaan näkökulmaa...ja yöllä Tommi-grillille,siellä voi sitten häiriköidä paikallisten kanssa!
tai ryöstettyinä putkan kautta ruununkyydillä palautettuja. Nyt on onneksi otteet tiukentuneet ja laivaltakin rahdattu suoraan putkaan. Parei vaan paskantaa omaan pesään ja pitää mölyt mahassa, ellei yksityiskuljetusta ole.
"Antakaas immeiset vinkkejä kolomelle nuorelle uroolle, jotka on lähdössä Tallinnaan kolmeksi päiväksi hotellimatkalle mielessä armoton juopottelu"
Aloittakaa se juopottelu jo lähtösatamassa (siinä vaiheessa kannattaa pitää hieman rajaa että pääsee laivaan) ja jatkakaa laivalla. Hieman ennen Tallinnan satamaan tuloa antakaa kanssamatkustajillenne sukellusnäytös aluksen reunakaiteelta mereen.
Tallinna ei kaipaa kaltaisianne!
Eikö Tallinnassa saa kaksikäsin ryypätä??????
saa vetaa viinaa !!! eesti on rock !!!
saa olla ihan sika kannissa, ja silti saa naista. naiset ovat muuten sitten huomattavasti kauniinpia kuin paikalliset sohvaperunat.
oon kolmelle muskettisoturille kateellinen :)