Mikä poistattaa karvojaan kosmetologilla! Tämä tieto vie kyllä voiton Mikalta. Eihän tuollaista neitiä olekaan Timon lisäksi.
Mika paljastui
10
2206
Vastaukset
- Laama
Kyllä, olen shokissa.
- Claypool
Kenkää vaan koko talolle, ei voittoa kellekään.
- 123
että poistaa karvansa joko kosmetologilla tai itse.
Kauheinta mitä voi olla, on miehellä villapaita päällä, YÖK!
Hyvä Mika!!!
- tepi88
jo aika päiviä siten, et on joskus käyny poistattaa karvoja ammatilaisella... mut ei käy useesti...
- not_g
Nenäkarvat, kainalokarvat, genitaalialueen karvat - yök!
- TOP Hairy
not_g kirjoitti:
Nenäkarvat, kainalokarvat, genitaalialueen karvat - yök!
Ehkä Mikan nopea karvojen kasvu mm. selän alueella johtuu jonkin tehokkaan kaljuuntumisen hidastaja lääkkeen sivuvaikutuksista. Mistä tietää miten kovia nappeja Mika vetää jotta tukka alkaisi kasvaa.. kasvaa karvat väärään paikkaan.
Ihan asiallinen kaveri tuo MIKA silti, vaikka pikkuisen tuollainen kosmetologilla vahakäsittelyissä käyminen antaakin neitimäisiä vivahteita muuten niin miehiseen mieheen. - ja itsensähoito
TOP Hairy kirjoitti:
Ehkä Mikan nopea karvojen kasvu mm. selän alueella johtuu jonkin tehokkaan kaljuuntumisen hidastaja lääkkeen sivuvaikutuksista. Mistä tietää miten kovia nappeja Mika vetää jotta tukka alkaisi kasvaa.. kasvaa karvat väärään paikkaan.
Ihan asiallinen kaveri tuo MIKA silti, vaikka pikkuisen tuollainen kosmetologilla vahakäsittelyissä käyminen antaakin neitimäisiä vivahteita muuten niin miehiseen mieheen.se että mies hoitaa itseään ja ulkonäköään ei tarkoita että se olisi neitimäistä tai homomaista suomi on vain tällä alueella vielä lapsenkengissä. Miesten käyminen kosmetologilla on monissa maissa aivan normaalia ja suomessakin todella moni mies jopa ne äijän köriläät käyvät kosmetologilla hoidattamassa itseään. Minusta on ainakin mukavampi katsella miestä joka on hoitanut itsensä kuntoon kuin sellaista jolla on naama kuiva kuin sahara ja muutenkin epäsiisti ihminen. ja se että mika tunnusti asian näyttää että hän ei häpeile tekemisiään vaan ottaa asiat rennosti. kyllä siellä kosmetologilla muutakin tehdään kuin hoidetaan naisten naamaa kuorinnoilla ja muilla..
- Claypool
TOP Hairy kirjoitti:
Ehkä Mikan nopea karvojen kasvu mm. selän alueella johtuu jonkin tehokkaan kaljuuntumisen hidastaja lääkkeen sivuvaikutuksista. Mistä tietää miten kovia nappeja Mika vetää jotta tukka alkaisi kasvaa.. kasvaa karvat väärään paikkaan.
Ihan asiallinen kaveri tuo MIKA silti, vaikka pikkuisen tuollainen kosmetologilla vahakäsittelyissä käyminen antaakin neitimäisiä vivahteita muuten niin miehiseen mieheen.Mikan päähän on sheivattu varmaan kerran viikossa, eli ei se ainakaan mitään lettiä kasvata. Mutta kyllä se varmaan jotain hormooninappeja vetää...
Kysyisin mitä neitimäistä on siinä että poistattaa selkäkarvansa.En minä ainakaan tunne yhtään naista joka niin tekisi;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.677754Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli652793- 1571971
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä181968Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️191922Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381811Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?291632- 1021477
- 381361
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411236