Vastaukset 6
- sitten rikottiin,
lukee että ei saa tuoda taloon logo-vaatteita!!
Oonko tyhmä vai mikä puman pipo Timpalla on ja Hannalla punainen puman t-paita!
Eiks ne oo logo-vaatteita?
Ja nikeäkin on tainnut näkyä..Kaikkien kilpailijoiden kaikki tavarat on käyty läpi ja dokumentoitu Subin sivulla. Eli jos jollain on jotain tuollaista mukana, niin se on tuotantotiimin hyväksymä vaate. Kaipa nekin on vähän katsoneet joitain vaatekappaleita sormien läpi.
Cesar kirjoitti:
Kaikkien kilpailijoiden kaikki tavarat on käyty läpi ja dokumentoitu Subin sivulla. Eli jos jollain on jotain tuollaista mukana, niin se on tuotantotiimin hyväksymä vaate. Kaipa nekin on vähän katsoneet joitain vaatekappaleita sormien läpi.
Toinen asia mikä pisti silmään oli noi musiikkiinstrumentit.onhan sillä kathyllä se huilu...
- seriffi oot
Cesar kirjoitti:
Kaikkien kilpailijoiden kaikki tavarat on käyty läpi ja dokumentoitu Subin sivulla. Eli jos jollain on jotain tuollaista mukana, niin se on tuotantotiimin hyväksymä vaate. Kaipa nekin on vähän katsoneet joitain vaatekappaleita sormien läpi.
viisas! sulla on vastaus kaikkeen! sulla on varmaan sellanen mielikuva itsestäsi että kuulut johonkin johtoportaaseen. ääliö!
- mitä hittoa
Siis Saksassa BB kestäny vuoden ja uusimmassa ei oo edes aikarajaa. Onkohan tuo menny jo vähän yli??? Kuka noihin enää lähtee mukaan? Ja sarjaa varten rakennettu BB-kylä. Huhhuh sentään. Ja mitenkähän se voittaja selviää sitten tuossa uusimmassa?
- jospa se voittaja,
on se tyyppi kuka jaksaa olla siellä pisimpään!
Oon aina aatellu että saksalaiset on vähän outoja!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1911694
- 861443
- 1041068
Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..17995- 48939
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su44878Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.133701Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83676Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30661Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!23617