Parkanon murha

Tietääkö kukaan, kuka se muija on kuka sidottiin nippusiteillä puuhun? Tai se sen miesystävä? Kuka se on? Sekö sen murhas?
42686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuka se murhattu oli. Aikalailla huumetaustan omaava ja omaisuusrikoksia tehnyt muija

Äänestä

minkä nimisestä henkilöstä on kyse..ikävää joka tapauksessa!

Äänestä
  • kysy Parkanolaisilta täällä ei saa nimillä
    pelata

    Äänestä

murhattu oli mun täti 20€ huumevelasta ja erimielisyydestä tapettiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä 38949 kirjoitti:

Tietääkö kukaan, kuka se muija on kuka sidottiin nippusiteillä puuhun? Tai se sen miesystävä? Kuka se on? Sekö sen murhas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu