Kuuluukohan räkiminen vain Suomalaismiesten kulttuuriin? Oikein nenän kautta vedetään räkää suuhuun ja sylkäistään kadulle...yök..nenäliinat on keksitty. Kadulla vihreät räkälimpit etoo - tänään viimeksi.
Räkäkulttuuri
Tiina Tonttutyttö
71140
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kunnon mies puklaa mennen tullen.
Ällöttävä räkiminen yleisellä paikoillahan näyttää kaverin tason.
Varsinkin Tekniikan yksikön pääoven edessä tupakoitsijat räkivät pihan aivan uskomattomaan kuntoon yhdessä päivässä. Tuollainen toiminta alkaa jo parempihermoistain kulkijaa ällöttämään ja ihmettelemään mitä noiden "oksentajien" päässä liikkuu?
Opiskelijamateriaalin taso laskee, niin henkisesti kuin fyysisesti, huh huh.
Siis nämä nuoretmiehen alut suoraan oksentavat ja kuolaavat jatkuvasti.Miten tuollaisia kukaan edes voi suudella,Yök.Räkä valuu,onko vikaa suuhygieniassa?
Hei tytöt! Lähetetään nämä räkivät urokset viikon lomalle Singaporeen! Meinaan, ettei tarvi odotella enää takaisin. Siellä kun on sellainen laki, että räkijät suoraan linnaan!!!
Kyllä saisi suomessakin olla laki,räkijät paaluun ja sitten taikinalla valeltaisiin ja jätettäisiin pulujen ja naakkojen nykittäviksi!
sopisi naistenhakkaajille ja lapsien ja vanhusten pahoinpitelijöille ja pedofiileille. Hyvää ruokahalua vaan.