CZ crossipyörä

Millaisia mahtaa olla 80-90 luvun taitteen CZ merkkiset crossilaitteet? Löytyykö varaosia kuin helposti? Paljonko on voimaa esim. 250cc?
2739
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varaosat taitaa olla kiven alla. Ja sitä voimapuolta on ihan turha miettiä. Siis jos ajattelit käyttöpyörää itsellesi. Nimittäin tonikäisillä pyörillä ei enää ajeta, vaan ne entisöidään ja ajellaan vaan pari kertaa kesässä. SIlloin ei tehoilla ole merkitystä.

Äänestä

Saa niihin osia, osta pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimimerkki kirjoitti:

Millaisia mahtaa olla 80-90 luvun taitteen CZ merkkiset crossilaitteet? Löytyykö varaosia kuin helposti? Paljonko on voimaa esim. 250cc?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu