AAA-PU-VA! Katsoin juuri suomi24 äänestystuloksen ja mitä silmäni näkivätkään!? Perttu pudotusuhassa suuressa! Voi ei ja miten voi olla? Ei kai tuo voi olla totta... Peli- ja muutkin housut repee ja itku tulee jos Pertsa tiputetaan. Ei, ei ja ei. Äänestäkää nyt niitä Timoa ja Hannaa pois ja Katiakin vaikka, mutta Pertun on saatava jatkaa, koska Pertun päässä ei ole p*skaa. Eli äänestysaktiivisuutta kehiin mars!!! Toimitaan, ettei tarvitse sunnuntaina harmitella.
Herätys äänestyksestä!
11
1282
Vastaukset
- godisawoman
Ei kai Perttu ole Suomi24:n ilmaisäänestyksessä putoamassa?! Tämä tarkoittaa sitä, että Perttu putoaa tuossa oikeassa, maksullisessa äänestyksessäkin!
- Kiia
Nenäkäskin vielä. Hmpf. Suomi24 ei välttämättä kerro puhelinäänestysaktiivisuudesta mitään, mutta saattaapi korreloida jotain kuitenkin. Eli muista sinäkin äänestää oikeasti. Ketä sitten haluatkin äänestää.
- keronpa vaan
Kiia kirjoitti:
Nenäkäskin vielä. Hmpf. Suomi24 ei välttämättä kerro puhelinäänestysaktiivisuudesta mitään, mutta saattaapi korreloida jotain kuitenkin. Eli muista sinäkin äänestää oikeasti. Ketä sitten haluatkin äänestää.
tuo suomi24.fi hässäkkä on pahasti manipuloitu, katsos jotkut klikkailee sitä tuhansia kertoja. katso vähän annettujen äänien määrää, luuletko että täällä käyvät sadat tuhannet ihmiset ääniään antamassa???
- godisawoman
Kiia kirjoitti:
Nenäkäskin vielä. Hmpf. Suomi24 ei välttämättä kerro puhelinäänestysaktiivisuudesta mitään, mutta saattaapi korreloida jotain kuitenkin. Eli muista sinäkin äänestää oikeasti. Ketä sitten haluatkin äänestää.
Mä viitti rahojani tohon äänestykseen tuhlata, Timolle tai Hannalle kyllä menis äänet.
- töttörööröö
juu, tuo suomi24:n äänestystulos on yhtä totta kuin ilmestyskirja!!!! usko sen jokaiseen sanaan, niin pelastut!!!!!!!
- se ei ole oikea äänestys
perttu ei tipu ainaskaan nyt.keskitytään Timo-neitiin.
- perttu rules
miksei hanna vois hävitä talosta...? sillä ei oo mitään annettavaa kellekkään, paitsi ehkä timpalle... :)
- Pertunpeppu*
Vaikka toivoinkin sen olevan Pertun... Ois ees jossakin mielikuvituksessa tippunu. Hiddo, kun sais oikeesti kaikki kynnelle kykenevät messiin ja tiputettas bert pois pelleilemästä.
Ihan oikeestiko vieläkin joku pui tota suomi24 äänestystä!Kiia rakas, selailepa vähän sivuja ja katso löytyisikö sieltä ihan vaan "muuutama" juttu tästä aiheesta ja sen paikkaan pitävyydestä.
- The Real Karipoika
Ei se oo... Siinä voi äänestää (siis tämä suomi24 äänestys) vaikka 24 tuntii vuorokaudessa ja 7 päivänä viikossa... siihen ei ole luottamista...
- hgh
nii vissii se perttu on iha pelle mikä pelle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen VigeIius noIasi taas itsensä
Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k1243036Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel692155Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä102097Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset
He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien671833Jos voisit kysyä
Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?1551652Oli kiva nähdä sut
vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi241476Pesäpallo rulettaa
Hehkutin täällä aikaisemmin Mansen naisten joukkueen Suomen mestaruutta. Jostain kumman syystä kirjoitustani ei enää löy31063Lamppu syttyi
Tiedätkö mitä mies, olen aivan yhtä rakastunut suhun. Kyllä. Koita jaksaa eiköhän me kohta nähdä ❤️751055Välillä kyllä naurattaakin tämä kahden aikuisen meininki
Se nyt on aivan selvä asia että kumpikin on päälakeensa myöten rakastunut, ja sinä se olet koko ajan ollutkin. 😘671018- 801011