AAA-PU-VA! Katsoin juuri suomi24 äänestystuloksen ja mitä silmäni näkivätkään!? Perttu pudotusuhassa suuressa! Voi ei ja miten voi olla? Ei kai tuo voi olla totta... Peli- ja muutkin housut repee ja itku tulee jos Pertsa tiputetaan. Ei, ei ja ei. Äänestäkää nyt niitä Timoa ja Hannaa pois ja Katiakin vaikka, mutta Pertun on saatava jatkaa, koska Pertun päässä ei ole p*skaa. Eli äänestysaktiivisuutta kehiin mars!!! Toimitaan, ettei tarvitse sunnuntaina harmitella.
Herätys äänestyksestä!
11
1290
Vastaukset
- godisawoman
Ei kai Perttu ole Suomi24:n ilmaisäänestyksessä putoamassa?! Tämä tarkoittaa sitä, että Perttu putoaa tuossa oikeassa, maksullisessa äänestyksessäkin!
- Kiia
Nenäkäskin vielä. Hmpf. Suomi24 ei välttämättä kerro puhelinäänestysaktiivisuudesta mitään, mutta saattaapi korreloida jotain kuitenkin. Eli muista sinäkin äänestää oikeasti. Ketä sitten haluatkin äänestää.
- keronpa vaan
Kiia kirjoitti:
Nenäkäskin vielä. Hmpf. Suomi24 ei välttämättä kerro puhelinäänestysaktiivisuudesta mitään, mutta saattaapi korreloida jotain kuitenkin. Eli muista sinäkin äänestää oikeasti. Ketä sitten haluatkin äänestää.
tuo suomi24.fi hässäkkä on pahasti manipuloitu, katsos jotkut klikkailee sitä tuhansia kertoja. katso vähän annettujen äänien määrää, luuletko että täällä käyvät sadat tuhannet ihmiset ääniään antamassa???
- godisawoman
Kiia kirjoitti:
Nenäkäskin vielä. Hmpf. Suomi24 ei välttämättä kerro puhelinäänestysaktiivisuudesta mitään, mutta saattaapi korreloida jotain kuitenkin. Eli muista sinäkin äänestää oikeasti. Ketä sitten haluatkin äänestää.
Mä viitti rahojani tohon äänestykseen tuhlata, Timolle tai Hannalle kyllä menis äänet.
- töttörööröö
juu, tuo suomi24:n äänestystulos on yhtä totta kuin ilmestyskirja!!!! usko sen jokaiseen sanaan, niin pelastut!!!!!!!
- se ei ole oikea äänestys
perttu ei tipu ainaskaan nyt.keskitytään Timo-neitiin.
- perttu rules
miksei hanna vois hävitä talosta...? sillä ei oo mitään annettavaa kellekkään, paitsi ehkä timpalle... :)
- Pertunpeppu*
Vaikka toivoinkin sen olevan Pertun... Ois ees jossakin mielikuvituksessa tippunu. Hiddo, kun sais oikeesti kaikki kynnelle kykenevät messiin ja tiputettas bert pois pelleilemästä.
Ihan oikeestiko vieläkin joku pui tota suomi24 äänestystä!Kiia rakas, selailepa vähän sivuja ja katso löytyisikö sieltä ihan vaan "muuutama" juttu tästä aiheesta ja sen paikkaan pitävyydestä.
- The Real Karipoika
Ei se oo... Siinä voi äänestää (siis tämä suomi24 äänestys) vaikka 24 tuntii vuorokaudessa ja 7 päivänä viikossa... siihen ei ole luottamista...
- hgh
nii vissii se perttu on iha pelle mikä pelle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä14611311- 278063
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.565840Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1584503Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai314296Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas814152- 843448
- 803196
- 471679
- 391592