sivuhistoria

jos poistaa kaikki sivuhistoriat voiko admin silti nähdä missä olen käynyt?
2197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Järjestelmästä mitä siihen on asennettu ja miten.
Aika moni juttu jää näkyviin ja jossain firmassa tai vaikkapa oppilaitoksessa jää monesti kaikki
ihan omalle koneelleen.
Logit siivotaan vaikkapa kerran viikossa.
Et välttämättä näe mistään mitä admin on pistänyt
koneelle / palvelimelle pyörimään.

Äänestä

jos osaa etsiä. Rekisteriin jää kaikki osoitteet missä olet käynyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tap``tap kirjoitti:

jos poistaa kaikki sivuhistoriat voiko admin silti nähdä missä olen käynyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu