hanna sai taas epämieluisan tehtävän

ku piti huolehtia katista ja kattoa et kati menee nukkuun känninsä veks. no tämäpä ei tietenkään hanna-neitiä kamalasti kiinnostanut, itsekäs ku on. ois mielummin kiskonu ite viinaa ja nysvänny timon kyljessä. ITSEKÄS JA TODELLA PINNALLINEN IHMINEN TÄMÄ HANNA-NEITI.
2947
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se on sellanen minäitsekaikkitännejaheti tyyppi

Äänestä

LAISKA ÄMMÄ. EI EDES KOSKENUT HARAVAAN KUN PITI PIHA HARAVOIDA, MUTTA SUUTUI KUN TOISET EIVÄT ODOTTANEET. ÄÄNESTIN SITÄ POIS TALOSTA. VITTUMAINEN ÄMMMÄ MUUTENKIN...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katsoja... kirjoitti:

ku piti huolehtia katista ja kattoa et kati menee nukkuun känninsä veks. no tämäpä ei tietenkään hanna-neitiä kamalasti kiinnostanut, itsekäs ku on. ois mielummin kiskonu ite viinaa ja nysvänny timon kyljessä. ITSEKÄS JA TODELLA PINNALLINEN IHMINEN TÄMÄ HANNA-NEITI.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu