Urheilullinen ja omillaan toimeentuleva(talous kunnossa)paikkakunnalta asunnon ostanut 49v. mies etsii Heinolan alueelta 30-35v. vapaata ja harrastuksiltaan samanlaista naista vakituseen suhteeseen.
Naista
Heinolasta
256131
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
En ehkä ole nainen silleen ihan oikeasti, mutta pukeudun kyllä hameeseen ja heiluttelen iloisesti meikkejä sisältävää käsilaukkuani.
vain naista ja mieluummin tupakoimatonta.
Sanon torvi.
Voi herttilee, äijä liki 50 v ja etsii seuraa itteään 20 vuotta nuoremmista. Ketä kiinnostaa, paskat!
meil o tääl kiimanurkassa näit jotai 50v ristipistorunkkaajia,ootsä mistää päin kotosin vai iha vaa himasta lähteny sormeilee tota näppistä voitsä sielt verhos takaa heittää jonku idolin tai vastaavan jessen jota sä voisit sillai syynää..dädä.. =))
t:iso pebe
etsii seuraa, mene kumpeliin tansseihin! Tai heiliin romuralleihin, mihin kuulutkin!
just, kuka sinne uskaltaa mennä! Asiakkaat kannetaan ulos ja nurkan takana hak... outoo touhuu, en suosittele heikoille!
Asiakkaat kannetaan ulos ja nurkan takana hak...??? Nyt kyllä tulee aika paksua juttua, pystytkös todistaa tarinoitas? En oo kyl ikinä kuullukkaa, et ne ois ketää ulos kannettua juopunutta hakannu nurkan takana ja sentään aika usein käyn puutalossa. Toisaalta onhan se kyl ihan hyvä, että nuorison joukossa liikkuu tollanen kauhutarina, niin keski-ikäset voi rauhassa istua iltaa ja kuunnella "laulua" keskenään.
Kyllä heilissä niin tehdään että mukiloidaan heikkoja.. itsetunto varmaan hormooni hiirillä kohoaa!! Sen takia en viitsi käydä enään siellä... Säälittäviä pokeja!!
totta on ja hyvin yleisesti tiedossakin heinolassa. Olen yksi niistä hakatuista, enkä ole ihan nuori enää.
Tämä tästä aiheesta, en halua ikävyyksiä.
Kuten jo otsikosta käy ilmi mikä on homman nimi, mutta haku ilmoituksesi on vakuuttava, toivotaan vain että, nainen löytyy ja jne.
myy se asunto pois ja äkkiä...ja kierrä se hönölä
aina päijänteen länsipuolelta...20 asunut EN ENÄÄ
IKINÄ.
mieltä! Pois täältä ja äkkiä sittenki! Muutan itsekin pois.
minusta melko mukavalta paikkakunnalta joten sen oikean etsiminen jatkuu.
Olen muuten ent.suurkaupungin asukas ja sanoisin nuoremmille neuvoksi Heinolassa kannattaa asua! kaupunki on varmaan yksi turvallisimmista Suomessa.
Naisille sanoisin etten haluaisi jankutta taloudellisella asemallani mutta haluan tunnustaa olevani suhteellisen rikas,ostin mm.Heinolasta n.300.000 euron asunnon ja autotallissani on 2005 mallin MB ja 600 sarjan BMW, ulkoinen olemukseni on urheillulinen ja minua voisi luulla n.35 vuotiaaksi.
Haluankin tarkentaa ettei raha merkitse minulle kaikkea, niinkuin sanoin etsin nuorekasta ja urhelullista ja matkustus halukasta n.30 v naista yhteiseen kotiin.
Tervetuloa Heinolaan ja toivottavasti viihdyt. Nämä herrat ovat vaan kateellisia kun eivät itse uskalla treffi-ilmoitusta tehä.
Toivottavasti löydät mukavan naisen talvi-iltojen ratoksi.
sika kateellinen, kun joku uskaltaa tehdä treffi-ilmon näille sivuille... Tännehän voi kirjoittaa melkein mitä vaan ja kehua itseään taivaisiin, tosiasiat ovat aivan jotain muuta. Tässä esimerkki:
En mäkään haluu kehuu, mut asun tommolassa vuokralla suositussa talossa (vuoritalo), ja sain just maksettua ladasta viimeisen osarin, olen muuten 39-vuotias sporttinen mies, käyn lenkillä joka ilta, painelen näet apajaan kaljalle ja pöhnässä ei saa ajaa, edes ladalla. Olen suhtkoht komea, ainakin Tupun mielestä, mut mä en haluu olla sen kaa enää, ku se ei oo kovin tarkka (mistään).
...meissä samanikäisissä on vikana?????
kohottaako se itsetuntoasi kun nuorempi misu kehrää kainalossa.. ? ( niinkauan kunnes lompsas pullottaa...
mitäs sit ku eturauhanen tekee tenän....?
kuule... tyydy vaan suht samanikäiseen... jäät monesta harmista paitsi. puhun omasta kokemuksesta=)
ne vanhan patjatehtaan miljoonat....no älä hätäile siitä on jo niin kauan että rikos on vanhentunut...onnea sulle!
Rikkaan ei tarvitse tyytyä samanikäiseen. Kunhan on täysi-ikäinen.
Tästä on lukemattomia esimerkkejä.
saapui luokseni.
Saamani vastausten perusteella tapasin tumman kaunottaren 22v. Akateemisen koulutuksen saaneen hienon naisen.
Valitettavasti en voi paljastaa naistuttavani asuinseutua mutta paikka on Heinolan arvokkaimpia.
Olemme tutustuneet toisiimme ja huomanneet omistavamme jopa yhteisen harrastuksen!
Nyt suunnittelemme ulkomaan matkaa syksyn pimeyden katkaisemiseksi,Jouluna haluamme olla ainoastaan Suomessa,joten kiitos kaikille osanottajille joita todellakin oli paljon.
Nuoremman kanssa nauttimaan elämästä..
nuorta lihaa.
Ei se mitään naista etenkään nuorta ole saanut, kohan puhuu paskaa.
joulumuori hakuses... ei olis vapaa ehtosii...
Kyl meil hönölässä joulumuoria riittää jos pukeilla rahat vaan riittää...
Mut pukin pitää vain antaa omasta pussista....