Kaikki jotka ovat

niin vastatkaa, ketä ootte äänestänyt poijes? itse olen nyt kaksi kertaa hannaa! ;)
4432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oon äänestäny 5 kertää perttuu pois talost

Äänestä
  • Ja maksanu siitä 5e..!!!:D:D Hahaa, eiks sillekkään rahalle parempaa tekemistä keksiny!!! Voe widdu

    Äänestä

  • vitun ääliö! kirjoitti:

    Ja maksanu siitä 5e..!!!:D:D Hahaa, eiks sillekkään rahalle parempaa tekemistä keksiny!!! Voe widdu

    Siks kun iskä maksaa kännylaskun niin ei välii!

    Äänestä

  • vitun ääliö! kirjoitti:

    Ja maksanu siitä 5e..!!!:D:D Hahaa, eiks sillekkään rahalle parempaa tekemistä keksiny!!! Voe widdu

    nii kato ku en satu olee mikää köyhä nii luuletko et mua kiinostaa joku viis euroo.....ääliö

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänestäneet jotain kirjoitti:

niin vastatkaa, ketä ootte äänestänyt poijes? itse olen nyt kaksi kertaa hannaa! ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu