Phuketin

Niin, missä kannaattaa käydä jos haluaa nähdä muutkin ku rannat? town? dino-park? tietoa kaivattais..
4906
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Käy ainakin sukeltamassa ja (illalla) katsastamassa batong biitsin Bangla Road.

Äänestä

on ihan kiva paikka, elikkäs siellä siis eläimiä ja esityksiä. mm kun itse olimme niin apinat ajo pyörällä, krokotiili show ja norsutkin tanssahtelivat :) paljon muutakin.
patong beach myös nähtävä!!!

Äänestä
  • pyörän. onko sisämaassa mitään katottavaa?

    Äänestä

  • vuokraa kirjoitti:

    pyörän. onko sisämaassa mitään katottavaa?

    www.phuket-info.com

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nähtävyydet kirjoitti:

Niin, missä kannaattaa käydä jos haluaa nähdä muutkin ku rannat? town? dino-park? tietoa kaivattais..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu