Faktaa

Vuonna 1988 Yhdysvalloissa oli 9 406 tapausta, joissa musta raiskasi valkoisen ja alle 10 tapausta, joissa valkoinen raiskasi mustan.

Sellaista kulttuuriako haluamme Suomeen?
51277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

;( emme mitään voi tehdä kn emme ole päättävässä asemassa...

Äänestä

Tulisi lietsoa mustien keskuudessa vastaavanlaista rotuvihaa valkoisia kohtaan kuin valkoisilla on mustia kohtaan. Sitten ei enää "vääränväriset" naisetkaan kelpaisi...

Sit on hyvä tarkistaa myös faktojensa lähteet. Kuulostaa enteellisesti olevan KKK-n sivuilta tuollainen tilasto...

Äänestä

mikset kertonut kuinka monta valkoista naista valkoiset miehet raiskas? jos sulla on tuollaista tietoa mustien tekemisistä niin miksei ole valkoisten vastaavia?

Äänestä

Mikähän on tämänhetken tilasto, tuohan on melkein 20 vuotta vanha tuo sun fakta. Eiköhän kuitenkin eletä tätähetkeä?

Äänestä

Vaikka rasisti olenkin, ei ole mitään syytä vetää jenkkien tilastoita Suomeen tai yrittää rinnastaa niitä. Suomalainen valkoinen edelleen raiskaa ja tappaa eniten suomalisia...näin vaan on jos tilastoja sun esimerkin kautta kattoo.... Sorry!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Il bueno kirjoitti:

Vuonna 1988 Yhdysvalloissa oli 9 406 tapausta, joissa musta raiskasi valkoisen ja alle 10 tapausta, joissa valkoinen raiskasi mustan.

Sellaista kulttuuriako haluamme Suomeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu