Gc ohjaimet

Moi.
Mitä eroa on tavalisessa Gc ohjaimessa ja Mad catz Gc microcon pad ohjaimessa???
4247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sen verran voin sulle sanoa, että älä tuhlaa 20€ tohon tarvike ohjaimeen. itse ostin sen ja palautin seuraavana päivänä (onneksi myyjä otti sen takas) se on SURKEA.

Äänestä
  • Kannattaa tosiaan ostaa vain Nintendon omia laatuohjaimia/muistikortteja/johtoja ym, eikä mitään jäljitelmiä! =)

    Äänestä

  • Nekku kirjoitti:

    Kannattaa tosiaan ostaa vain Nintendon omia laatuohjaimia/muistikortteja/johtoja ym, eikä mitään jäljitelmiä! =)

    on tosi hyvä ohjain ja sen sai viime viikolla Pelitalosta kympillä. Kannattaa kysyä. Hyvä käteen, hyvin toimii. En ikinä maksaisi neljää kymppiä ohjaimesta, vaikka siinä lukee Nintendo. Jotain rajaa hinnassa sentään.

    Äänestä

uuessa on m nappi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jonttu kirjoitti:

Moi.
Mitä eroa on tavalisessa Gc ohjaimessa ja Mad catz Gc microcon pad ohjaimessa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu