sims

moi.sims on 100 prossaa ihan surkee.
4135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Perusteluja, kiitos??
Sims tuskin olisi kaikkien aikojen suosituin PC-peli, jos se olis 100% surkea.. :[

Äänestä
  • no se on miun miel pidee tajuutsä?

    Äänestä

  • mitäö kirjoitti:

    no se on miun miel pidee tajuutsä?

    Tottakai tajuan!!
    Mutta edelleen niitä perusteluja..?

    Äänestä

No ei sun tarttee tulla tännne haukkuu sitä jos sä rt tykkää siitä nii sit et.
EI sitä tarttee Ruveta haukkumaan.
Faktoi on et se on yks suosituimmista pc peleistä ikinä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sims kirjoitti:

moi.sims on 100 prossaa ihan surkee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu