ST Battlefront 2

nii et kannattaisko ostaa toi kyseinen peli sit ensimmäinen marraskuuta ku se tulee kauppoihi???{[(ainaki pitäis)]}
6294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä ST tarkottaa star wars battlefront II vai
jos se on star wars battlefront 2 nii kannattee

Äänestä
  • Kannannaa ehdottomassti! Itse kävin pelimessuilla testaamassa peliä. Aika hjelvetin hyvä, varsinkin jedillä

    Äänestä

  • tarkotan just sitä...käytän paljo lyhennyksii, ku oon vähä laiska :)

    Äänestä

  • Vittu! kirjoitti:

    Kannannaa ehdottomassti! Itse kävin pelimessuilla testaamassa peliä. Aika hjelvetin hyvä, varsinkin jedillä

    jedillä tai sithil o aika helppo olla ku aseena o valomiekka, mutta ei se aina pelasta itse pelaajaa...varsinki jos vastaan tulee muutama --->DROIDEKA

    Äänestä

  • Vittu! kirjoitti:

    Kannannaa ehdottomassti! Itse kävin pelimessuilla testaamassa peliä. Aika hjelvetin hyvä, varsinkin jedillä

    niin mieki vähä laiska olen (ainakin kun pitää kirjottaa muste tai lyijy kynällä)

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    niin mieki vähä laiska olen (ainakin kun pitää kirjottaa muste tai lyijy kynällä)

    niin otsikon lähettäjä on siis ?tuntematon? koska se laitta niille jotka ei oo rekisteröitynyt nimimerkiks nimetön

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dumbgod kirjoitti:

nii et kannattaisko ostaa toi kyseinen peli sit ensimmäinen marraskuuta ku se tulee kauppoihi???{[(ainaki pitäis)]}

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu