kuulin juuri että jostaki saa perttu-paitoja. MISTÄ!!
perttu-paitoja
hahahahahaahha
7622
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
http://www.perttufanclub.com/
tienaakko ite vai sukulaisesi noilla paidoilla?
Mulle se on ihan sama ketä noilla traktoripaidoilla rahaa saa, mä en siitä mitään hyödy. Saanpa vaan hyvät naurut, kun jotkut tuhlaa aikaansa tollasten tekoon.
eipä sulla muuta elämää näytä olevankaan, kuin BB..
En oo kuule yli kahteen viikkoon BB:tä kattonu, että ihan turha ruveta vittuileen. Ite taidat nytkin kökkiä hikisenä 24/7:aa kattellessa joku Perttupaita päällä.
hyvin oot kuitenkin tietoinen mitä talossa tapahtuu tai mitä kukakin on sanonut, jos et muka oo ees seurannu? vai onko sulla joku telepaattinen yhteys kilpailijoihin?? HALOO!!!!!
Niin eihän noista talon tapahtumista ole esim. täällä tai lehdissä puhuttu, on se niin vähäpätönen asia. Ja eikös se ole ihan hyvä, että mä en kattele BB:tä, niin mä en ainakaan keksi uusia vinkumisen aiheita, toisin kuin jotkut, joiden on pakko sitä katsoa, vaikka täällä sitä haukkuvat ihan täysiä.