ei tästä vissiin ollut keskustelua vielä, mutta se munatehtävä voisi olla kaikista mielenkiintoisin. vai onko muut samaa mieltä?
MUNA TEHTÄVÄ !
3
529
Vastaukset
- ......
kannatetaan se on paras noista kolmesta vaihtoehdosta..
- sen teatteri
jutskan.
Tosin meni vähän ohi ne kaikki tehtävät koska olin jo etukäteen päättänyt etten rahoja tunge tollasiin.
Se että äänestää pari kertaa saa kyllä riittää subille.
- Dodo
Kärsivällisyyttä vaativa tehtävä voisi olla oikein hyvä talon porukalle.
Lihaskuntoa ei ole oikein kenelläkään muulla kuin Mikalla ja luovuuttavaativassa ne pääsisivät takuulla helpolla (kaikki kun tuntuvat olevan niin innolla aina sellaisissa mukana).
Munatehtävä olisi takuulla jengille sopivan vaativa. (Toisaalta olisi kyllä hauskaa nähdä se niiden näytelmäkin..)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762115Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361744Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101461Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2331240Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601223Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161067Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59980- 60973
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja102670