Tietääkö kukaan mitä maksaa jos 2003 malliseen Passattiin vaihdetaan jarrunesteosat ? Paljonko aikaa kuluu ?
Passatin jarrunesteosat vaihtoon
3
483
Vastaukset
- Pena
Tarkoitatko jarrunesteen vaihtoa, vai kaikkien jarrunesteeseen yhteydessä olevien osian vaihtoa?
Ensinmäinen ei maksa montaa kymppiä, ja jälkimmäinen maltaita.
Noin uudessa autossa pitäisi pelkkä nesteiden vaihto olla riittävä huoltotoimenpide.autossa ei pitäisi olla mitään syytä vaihtaa mitää jarruosia jarrupaloja ehkä lukuunottamatta. Ei siis edes sitä nestettä!
- se neste
sitroen kirjoitti:
autossa ei pitäisi olla mitään syytä vaihtaa mitää jarruosia jarrupaloja ehkä lukuunottamatta. Ei siis edes sitä nestettä!
pitää vaihtaa kahden vuoden välein. Jos haluaa, että jarrut toimii.
Jarrunesteen vaihdolle osaa jokainen korjaamo kertoa hinnan puhelimessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762051Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361718Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101389Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591187Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2251180Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161030- 60955
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58951