Miksi ihmeessä yli puolet äänesti nimenomaan Hannan ulos???? Hassu, iloinen, mukavanoloinen tyttöhän se oli! Ootte pölvästejä kun menitte tekemään näin! Timon se olisi pitänyt tippua eikä Hannan!
Pölvästit äänestitte Hannan pois
17
2019
Vastaukset
- Sari
...manaamaan. Kuuleppas sinä huonokäytöksinen lapsi?aikuinen?. Tiedätkös että jokaisella on vapaavalinta ketä äänestää ja monta kertaa. Ei tässä sinun toiveitten mukaan tehdä. Hanna oli täysin sopiva (50%)lähtijäksi, joten yritä vaan tottua ajatukseen.
- Juudas
Olisi järkevää että saataisiin koko yleisöäänistä niin että ei kerrottaisi että vain 1 ääni/numero josta soittanut/lähettänyt viestin kelpaisi tuossa.......montakohan viestiä siellä olisi yhteensä. 150 kpl :)
- VOIIIIIIIIIIIIIIII
Onko nyt maailmanloppu edessä kun Hanna äänestettiin ulos?????????
- ...
Hyvä vaan että se VOSU lähti talosta ulos.
Terhi antaa heti Timolle paljon paremmat kyydit.- Tyttö
Puhut asiaa.
- !!!!!!!!!
..asiasta.
- satunnainen seuraaja
alkoi jo kyllästyttää nuoren naisen itsensä nolaaminen tv:ssä. jos haluaa harrastaa seksiä kameran edessä on siihen parempiakin tapoja. timon ja hannan aamusauna-kohtaus ei varmasti ollut kivaa katsottavaa ystäville/sukulaisille.
- Juudas
Onko sinusta seksi jotenkin moraalitonta. Voitko itte edes kotona harrastaa, kyllä "isoveli" voi valvoa sielläkin ikkunat yms. Vittu mitä poppoota täällä oikein on.
- satunnainen seuraaja
Juudas kirjoitti:
Onko sinusta seksi jotenkin moraalitonta. Voitko itte edes kotona harrastaa, kyllä "isoveli" voi valvoa sielläkin ikkunat yms. Vittu mitä poppoota täällä oikein on.
eipä ollut kyse seksistä, vaan siitä miltä lähipiiristä tuntuu sitä katsellessa. olisitko täysin tyytyväinen jos tyttäresi olisi ollut hannan asemassa ja tehnyt samoja asioita?
- Juudas
satunnainen seuraaja kirjoitti:
eipä ollut kyse seksistä, vaan siitä miltä lähipiiristä tuntuu sitä katsellessa. olisitko täysin tyytyväinen jos tyttäresi olisi ollut hannan asemassa ja tehnyt samoja asioita?
Ei kauheesti kiinnostaisi, se päättää itse mitä tekee. Elää jo omaa elämäänsä.
- candy
Siis se oli niin väärin et Hanna tippui! Iloinen, hölmö, laiska ja harrasti seksiä!
Ainoa syy miksi kattoa koko vitun ohjelmaa! No kitos Perttu fanien talossa nähdään entistä enemmän makoilua paskan jauhantaa..aina vain menee tylsemmäksi! Miksi parhaat tiputetaan pois? Mikä vittu ihmisiä vaivaa!!!
Ensin Iina sit Hanna..kukakohan seuraavaksi...Onko se makoilu niin kivaa? - Juudas
Seksi ja väkivalta myy,ketkä siellä on trehnyt kumpaakaan. Ekaks meni rikki toinenpari jotka ihan varmasti olisivat sekstailleet ja sitten meni jo seksiä harrastanut pari rikki. Onko suomalaiset tosiaan noin katkeroitunutta vai apinakansaa että tarvii kaikki minkä takia tota kattoo tuhota.
- Osta jokin
Maksu-tv palvelu ja katso sieltä pornoa!!
Ei tämä ole mikään porno ohjelma!!!
Taidat olla aika nuori,kun noin paljon kirjoitusvirheitä löytyy tekstistäsi?? - Juudas
Osta jokin kirjoitti:
Maksu-tv palvelu ja katso sieltä pornoa!!
Ei tämä ole mikään porno ohjelma!!!
Taidat olla aika nuori,kun noin paljon kirjoitusvirheitä löytyy tekstistäsi??En ole nuori vaan väsynyt ja ei kiinnosta miettiä mitään kirjoitusvirheitä. Se vaan niin on et jos joku jaksaa kattoa kun minna laittaa ruokaa. Antti ja mika läppäilee. Tiina lepäilee ja Kati mussuttaa koko ajan ettei oo mitään tekemistä. Sitten ei niillä joiden mielestä se on hauskaa ole yksinkertaisesti elämää tai ovat vaan muuten pirun idiootteja.
- tyttönen
mua suretti kans kun hanna tippu eilen.. alussa en digannut siitä mutta vähän aikaa seurailtuani oli kivaa kattoo sen ja timon suhteen etenemistä.. mun mielestä sarjassa ei oo hauskaa enää.. ja en ymmärrä kun jotkut häpeävät seksin harrastamista..?? jos oot ollut talossa lukittujen ovien takana yli kuukauden ja terve nuori normaali ihminen olet niin tottakai siinä haluaa harrastaa seksiä ihan niinkuin kotonakin normaalisti. ei siinä silloin ajattele niitä kameroita..kilpailijat ovat jo niin tottuneita siellä oloon että tuskin edes aina muistavat että heitä kuvataan!! mutta noh minkäs teet.. en tiiä tosiaan minkälaiset ihmiset sarjaa katsovat kun seksiä ei saa olla.. luulin että nuoret ihmiset katsovat sarjaa mutta tällä hetkellä tuntuu oikeesti et jotkut 50-60kympiset katkerat mummelit sitä seuraa..
- Mies
ja sitten äänestävät kaiken mielenkiinnon pois, no eipähän tarvi enää katsoa, jää aikaan omiin seksiharrasteisiin;)
- Juudas
Mies kirjoitti:
ja sitten äänestävät kaiken mielenkiinnon pois, no eipähän tarvi enää katsoa, jää aikaan omiin seksiharrasteisiin;)
Itse olen samaa mieltä et kaikki kiinnostava tuhotaan. IINA pois niin mitään ei tapahdu Antin ja Iinan välillä. Hanna pois niin mitään ei tapahdu Hannan ja Timon välillä.
Mut siinä olen erimieltä että ovat unohtaneet kamerat, suihkussa kaikki muut naiset paitsi Terhi on koko ajan kasvot suihkuun päin ettei vaan mitään näy ja saunassa bikinit päällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762134Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361756Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111479Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341253Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611234Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161072Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59993- 60975
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103675