niin elikkä onko ketään tilannu tuolta powersetistä mitään? tuliko tavarat perille?
powerset
4
1138
Vastaukset
- Nimetön
on ja on luotettava kauppa, aina tulee perille. Ja kauppahan sijaitsee Tampereella:)
- make80
Itellä on erittäin positiivista palautetta..Tilasin parit subbarit ja oli noudettavissa postissa jo seuraavana päivänä. Takuu asiatkin toimi kun lähetin takasin ni 2 päivää myöhemmin uusi tuote kotiovelle kannettuna.. =)
- hyvä
asiakas palvelu loistavaa ja tuotteet tulevat perille viikon sisällä tilauksesta.
- Joo
hyvä kirjoitti:
asiakas palvelu loistavaa ja tuotteet tulevat perille viikon sisällä tilauksesta.
Todella loistava liike, mutta senhän huomaa jo kun katselee henkilökunnan nimilistaa. Tavarat tulivat heti perille ja liikkeen puolesta soitettiin, että tavarat löytyvät hyllystä. Kannattaa sähköpostilla kysyä tiukka tarjous, koska hinnat sivuilla ovat Ovh hintoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762040Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361716Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi91375Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591180Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241173Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161026- 60950
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58942