Löytyivätkö ne KIKKAPIHDIT sen kioskimiehen pihasta tai autotallista?
Entäs suomi-puukko tai onget?
Nahkarotsi?
Mitään?
Mainitsiko Gäsmän ikinä pihtejä?
Kikkapihdit !
2
713
Vastaukset
- oli näyttänyt
Jorma Palolle Suomi-puukkoa jo silloin kirurgisessa sairaalassa ollessaan.
Näyttämisen jälkeen puukko oli annettu sen länsiauton kuljettajalle, joka sitten myöhemmin postaili Paloa myös tämän kotikulmilla.
Kikkapihdit ja onget taas luovutettiin Palon kirjailijaystävälle Tukholmassa, silloin kun kirjaa Totuus tai Kuolema suunniteltiin.
Nahkarotsi taas meni Turkuun sille neiti Valjuksen talon talonmiehelle. Assmanni lahjoi nääks talonmiehen hiljaiseksi nahkatakilla.
Irmelin uimapuvun Assman taas antoi kioskimiehen vaimolle, että tämä valehtelisi ukolleen alibin tekoyölle. Se kioskimies nimittäin oli mukana siellä järvellä, mutta Assman halusi ottaa koko kunniaan itselleen, eikä halunnut sotkea sitä toista hullua mukaan juttuun.
Tämä kaikki käy ilmi Palon kirjasta, kunhan vain osaa lukea sitä oikein.- kotitaloon
Tehtiinkö Assmannin eri kortteeripaikkoihin kotietsintä? En ole nähnyt tästä mainintaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762115Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361744Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101461Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2331240Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601223Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161067Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59980- 60973
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja102670