Siis koitin asentaa uusiksi nhl06:sta ja 72% kohdalla tuli että: Vika kopioidessa D/support/European Help Files/Sv/whxdata/whfts. ja sitten se kysy että koitetaanko uudelleen vai peruuta jolloin asennus lopetetaan. Osaisko joku sanoo että missä vois olla vika?
NHL 2006 Asennus, levyssäkö vika?
aljok
3
202
Vastaukset
Vaikkapa kaverin koneella? Itselläni on pari tapausta ettei asennus enään millään onnistu toisella kerralla. Eli levyssä voi olla vikaa.
- alkoj
Omalla koneella oon koittanu kyl useammman kerran mutta en muulla koneella... ookko saanu sitte ollenkaan asenettua toista kertaa?
- aljok
mahtasko levyn puhdistus auttaa tai joku muu??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3648163Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1592502- 71856
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta60843- 25806
- 55803
- 64802
- 12770
- 46766
Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss68693