Mf 35:n ohjaus

Otin mf 35:n ohjauspylvään irti sen alapäästä, ja nyt pitäisi saada takaisin. Muuten ei mitään ongelmaa paitsi ne kuulat... Millä ne saa takaisin? apuva!
1677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Paa sen akselin uriin kankeaa vaseliinia ja paina sitten kuulat paikoilleen ja lykkää aksila koloonsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


somee_one kirjoitti:

Otin mf 35:n ohjauspylvään irti sen alapäästä, ja nyt pitäisi saada takaisin. Muuten ei mitään ongelmaa paitsi ne kuulat... Millä ne saa takaisin? apuva!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu