Counter Strike 1.6 half life 1.1.2.0 Steam Full.zip
tollaisen tiedoston imuroin ja avasin.
steaminstall_cs tiedosto avautui siitä.
pakkuksen koko oli noin 387megaa...
mut sit tulee vaan toi steam juttu, eli miten pystyn ruveta pelaamaan countteria... tarviinko muuta kuin ton... sieltä löytyy servereitä varmaan 5000 mut siin vaan et onko mul nyt toi itse counter sitten tai vastaavaa.... loin oman accountinkin.
activate a product on steam kohta tulee eteen, pitäskö siihen laittaa jotain, se on siin favorites sivul.. mut laittakaahan neuvoa miten pääsisin pelaamaaaan.
kiitos.
Counter Strike 1.6 + half life 1.1.2.0 + Steam Full
4
693
Vastaukset
- sjtstjtsj
tyhmä runkku, sun täytyy ostaa Half-Life jostain ja ottaa siitä se cd-key koodi siihen activate a product kohtaan, ilman sitä et pääse MITENKÄÄN pelaamaan counter strikee
- koodari
Sun pitää ostaa condition zero tai half-life et saat sen CD-keyn millä voit aktivoida sen pelin. Tietysti sen voi myös imuroida jostain vertaisverkosta jos niin haluaa. Mut käsittääkseni ton sun lataaman tiedoston pitäis olla suurempi, ehkä jotain gigan luokkaa.Saatoit vahingossa ladata pelkän steamin(?)
- :D:D:D:D:D:: ouou jee :D
Mut mihin helvettiin se vitun Cd-keyn voi laittaa?? :O ARRR!
- pelaaja cs_
ladatkaa vaa digitalzonen käsittelemä tiedosto, mut ootte aika hölmöjä jos ette 10 e voi pelistä maksaa
jokainen saa 10e helposti ja jos pelit tuottaa nii saattaa tulla uus cs joskus, mut jos kaikki warettaa counttereita ei uutta enää tuu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961