Kun juon olutta niin kun toisesta mäyräkoirasta olen juonut hiukan yli puolet niin ei oikein enää täysin ota eteen vaan on silleen niinku 45 asteen kulmassa..
Itsellä on erektiohäiriö
4
1627
Vastaukset
- jere
Voitko tarkentaa sen verran että onko molemmat mäyräkoirat hankittu Alepasta.
- Jontka
varmaankin hankittu Alepasta. Kaikilla ei oo Lidliä lähellä...
- Kalle
Minulla puolestani on sellainen probleemi (nyt tuli probleemi!, sanoin Nils Gustafsson), että kun olen juonut vain puolitoista vaarinpulloillista Kossua, ei enää oikein tahdo ottaa eteen vaan jää kaluni arviolta 38 asteen kulmaan. Jos voimansa oikein äärimmilleen pinnistää, saattaa kulma väliaikaisesti nousta noin 50 asteeseen, mutta jos yhdenkin lisäryypyn naukkaa, palaa kulma jälleen alle 40 asteen. On tämä kauheaa tämä elämä, pitäisiköhän alkaa naukkailla Viagraa ja mitä kaikkia niitä nyt onkaan.
- Mikäs avuksi
kovasti että palstalta löytyy kohtalotovereita. Sen kunniaksi eiköhän oteta oluset.
Kippis
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965