Huomenta, vaiko hyvää yötä

Aamu-yö, on ajutuksien kultaista aikaa. Ikään kuin ajatuksilla olisi enemmän "liikkumistilaa"!
3246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Herää aina,siinä ennen 4 silloin alkaa miettiin kaikkea.Mulla ainaskin tulee ne negatiiviset asiat mieleen juuri tuolloin,tuleehan niitä positiivisiakin asiota.

Äänestä
  • Kiitos kun vaivauduit vastaamaan. Minulle on ihan sama nukunko minä päivällä taikka yöllä. Koska pystyn järjestämään uneni seuraavan päivän tarpeitteni mukaisesti. Kirjoittelen aika paljon, eri lehtiin, myös haaveenani on , että saisin kirjoittamani ajatukset yhteen niteeseen. Ihmiseltä puutuu paljon, jos on kuvytön haaveisiin!!!

    Äänestä

  • Kiitos vastauksestasi. Kirjoittelen myöhemmin lisää. moi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yönlapsonen kirjoitti:

Aamu-yö, on ajutuksien kultaista aikaa. Ikään kuin ajatuksilla olisi enemmän "liikkumistilaa"!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu