Joku vasikka tai diileri kyseessä, kun pitää vilkuilla sivuilleen koko ajan.
Kukaan muu kadulla käveijä ei näin tee.
Joten vinkkina kanttaisi mennä kasvoleikkaukseen,
Terveisin asian huomannut.
Henkilö paljastui
4
986
Vastaukset
- Ja mitä se oli tehny?
Pidätitkö?
Huom. Esim. Skitsofreenikot kävelee samalla tavalla. - Kuniz
kävellessäni vilkuilen sivuille. Enkä ole vasikka, diileri saatikka skitsofreniasta kärsivä. Vilkuilen vain nähdäkseni miltä maailma näyttää =)
- ahahahah
Jotain, muuta selitystä ei ole kuin pelko.
Kannataa seurata minne menee, jos näet sen vielä. - Mummeli
Koska nykyään saattaa jotku pölvästit käydä ihmisten kimppuun ihan aiheetta.Ryöstää,pahoinpidellä jopa viedä hengen.
Tää maailma on pelottava paikka pienelle ihmiselle koska kaikkinainen pahuus/pahanteko ja moraalittomuus on saanut vallan.
Lapset eivät opi kunnioittamaan ketään koska ovat vailla kodin opetusta ja käyttäytymismallia.
Pahantekijät eivät saa kunnon rangaistusta vaan heitä hyysätään "lepokotivankiloissa" jossa on paremmat oltavat kuin monella kotonaan.
Siispä vilkuilen sivuilleni jotta olisin varautunut jos jotain alkaa tapahtua ehtisi edes antaa kunnon karate potkun kaikenmaailman pervoille ja muille rikollisille.
Hyvyys kunniaan ja toisen ihmisen omaisuus ja henki rauhaan.
Tehkää luuserit töitä ja säästäkää ja eläkää varojenne mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965