Onko kellään tietoa,että avataanko Marmarikseen ensi kesänä uusi anatolia apart?
Vai onko se ihan tuulesta temmattu huhu?
Jos se tulee siihen vanhan lähelle,sitä voisi harkita.
Sijainti olis vallan loistava,lyhyt matka joka paikkaan,ja ainahan uusi on uusi.
Jos "kanta-asiakkailla" on jotain tietoa,niin kiitos etukäteen infosta.
Uusi anatolia
20
4331
Vastaukset
- Minä3
Jep, avataan eli se on Anatolian takana oleva Maxwell (vastapäätä Annen paikkaa). Tarkoitus on, että alueet yhdistetään ainakin jollakin lailla, jolloin esim. molempien allasalueet on käytössä. Paikkahan ei sinällään ole uusi, mutta katsellaan mitä parannuksia talven aikana tapahtuu.
- sanoi
meille, kun kerroimme asuvamme Maxwell 2 hotellissa, että siitä tulee ensi vuonna hänen hotellinsa.
- ana
Miten se on mahdollista kun joka toinen rantapoika väittää omistavansa sen hotellin. Niin ne minulle kiven kovaa ainakin väittävät. Kuka valehtelee?
- June
ana kirjoitti:
Miten se on mahdollista kun joka toinen rantapoika väittää omistavansa sen hotellin. Niin ne minulle kiven kovaa ainakin väittävät. Kuka valehtelee?
Nessu on vuokrannut kyseiset hotellit ja ne omistaa nimeltä mainitsematon henkilö joka ei asu marmariksessa ollenkaan.
- Mä..
Vai tulee siitä hänen hotelli? suuresti epäilen ettei tule hänen vaan hän vuokraa sen itselleen..
- piu
June kirjoitti:
Nessu on vuokrannut kyseiset hotellit ja ne omistaa nimeltä mainitsematon henkilö joka ei asu marmariksessa ollenkaan.
Anatolialla ja Maxwellilla on eri omistajat. Maxwellin omistaa sama mies kun Halici-hotellin.
- arttu
piu kirjoitti:
Anatolialla ja Maxwellilla on eri omistajat. Maxwellin omistaa sama mies kun Halici-hotellin.
hotelleja enemmänki. koskaan ei ole kiinnostanu kuka hotellin omistaa tai tulee omistaan. minä kun lähden matkalle niin menen tutustuun maahan ja lomakohteeseen. teillä tantoilla taitaa olla muut kiinnostuksen kohteet lomilla?
- nyt on
sitä Turkin kulttuuria ja avartavaa matkailua? kylläpäs teillä idioottimaisia keskusteluaiheita.
- hoh hoijaa
Miksi arvostelet keskustelunaihetta. Ne jotka tuntevat ja tietävät ko. henkilön ja hotellin on asia mielenkiintoinen. OLE HYVÄ JA SIIRRY MUILLE PALSTOILLE!!!
- Kirsikka
Mielestäni apartit ja hotellit ovat olennainen osa matkailua.
Miten niin tällä palstalla,joka koskee matkailua ei saisi kysyä tollasia asioita?
Missä lukee,että tää on pelkka kulttuuripalsta,ei missään.
Jos ahistaa,mene ja pysy poissa.
Ei näitä oo pakko lukee,tamam!!! - mitenkä tämä
Kirsikka kirjoitti:
Mielestäni apartit ja hotellit ovat olennainen osa matkailua.
Miten niin tällä palstalla,joka koskee matkailua ei saisi kysyä tollasia asioita?
Missä lukee,että tää on pelkka kulttuuripalsta,ei missään.
Jos ahistaa,mene ja pysy poissa.
Ei näitä oo pakko lukee,tamam!!!nyt laajentaa teidän omakehumaanne maailmankuvaa. Joku Antolia hotellin jutut.... "kissan viikset" nämä ovat mainosjuttuja ja täyttä paskaa jne.
- hoh hoijaa
mitenkä tämä kirjoitti:
nyt laajentaa teidän omakehumaanne maailmankuvaa. Joku Antolia hotellin jutut.... "kissan viikset" nämä ovat mainosjuttuja ja täyttä paskaa jne.
Ei näitä palstoja ole kenenkään pakko lukea, mistä kohtaa panta kiristää??? Missäpäin maailmaa olet itse matkustellut????
- *marmaris*
näin se on että Nessun isännöimä Anatolia laajenee viereisen MAXWELLIN tontille. Aitaa puretaan välistä ja kulkemaan pääsis sitten suoraan kiertämättä tien kautta. Toivon vaan että fiilis pysyis samana kun tähänkin asti. Kohta tuleekin uusi Aurinkomatkojen kuvasto joten sitä pääsee varaamaan matkaa ens kesäksi Nessun isännöimmään huoneistohotelliin ;)
- Vastoin sääntöjä
Hei näillä sivuillahan ei pitänyt saada mainostaa.
- Kyllästynyt
Onneks sinne ei tule Suomikaraokkea,jes jes..
- on parempaa
Kyllästynyt kirjoitti:
Onneks sinne ei tule Suomikaraokkea,jes jes..
kuin Turkkilaisten simpanssien mylvintä ja kiljunta.
- Tieto -05:ltä
Kyllästynyt kirjoitti:
Onneks sinne ei tule Suomikaraokkea,jes jes..
Ja suomalainen vetämässä sitä ;-)
- Kukkis10
Anatoliassa oli puhetta, että nykyisestä baarista on tulossa lasten leikkialue. Maxwell2 ja anatolian väliselle alueelle olisi tulossa yhteinen baari/ravintola-alue.
- lainaten repeä
Onpa mielenkiintoista ja näin sitten mainostetaan tällä kertaa.
- ei tajuu
lainaten repeä kirjoitti:
Onpa mielenkiintoista ja näin sitten mainostetaan tällä kertaa.
Aloittaja kyseli apartista ei baarista,etkö tajuu?
Pieni on sun maailmasi jos muiden jutut häiritsee sun elämääsi.
Jos omaa sanomista ei löydy niin on aika typerää lainailla repen juttuja...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762115Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361744Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101461Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2331240Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601223Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161067Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59980- 60973
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja102670