Olin mieheni kanssa Hurgadassa lomalla viikon ja todella upeaa oli. Nautinnot olivat mahtavia ja 45v nainenkin on kuningatar. Meidän huoneessa vieraili muutaman kerran hotellihenkilökuntaan kuuluva komea alle 30 vuotias mies ja voi hyvä luoja miten upea se hänellä oli,,,,kolmena eri iltana sain puristella, nuolla ja nauttia siitä. Mitä parasta miehenikin nautti minun nautinnosta ja oli todella innostunut. Mieheni ja minun seksielämä parani todella. Nyt vaan on ikävä Hurgadaan ja kyllä se mies oli komeavartaloinen ja paksu noin 25cm se,,,,,todella upea ja kiihottava. En ole koskaan nauttinut lomasta näin paljoa ja sama koskee myös aviomiestäni. Todella upea loma. Suosittelen Hurgadaa kaikille !!!!
Upea Hurgada
Minna
92848
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Matkustatteko paljon ja millaisia ovat matkakokemukset muualta? onko Hurghada joten erityisen poikkeava siis hyvä? Naisena hyvin ymmärrän tuollaiset nautinnot, mutta mitä muuta hyvää Hurghadassa on ?
Kyllä me ollaan tehny noin 30 matkaa eri puolille maailmaa ja nyt natsasi todella kunnolla. Kaikki oli upeaa ja mitä parasta aviomiehen kanssa menee nyt erittäin hyvin ja meidän seksielämä ei ole koskaan ennen ollut noin mahtavaa. Mieheni soi tämän upean nautinnon ja yllätys yllätys nautti itsekin kun minä nautin ja siitä alkoi kotona mahtava elämä. Suosittelen. Vastaan kaikkiin kysymyksiin rakkaat siskot ja kerron tämän upean tunteen sähköpostin välityksellä jos joku haluaa jotain kysyä. On se upea tunne
Toivottavasti käytit edes kumipukua. :-)
Sulla ei taida olla kaikki kotona!
Idiootti mikä idiootti.
Niinhän ne kateelliset ja mustasukkaiset aina panettelee. Kyllähän tuollainen nautinto on 45 ladylle varmasti upeaa ja hän osaa nauttia siitä ja jos kerta aviomies nauttii noin niin todella mahtavaa. Harvassa on myös noin upeita aviomiehiä. Kyllähän tuollainen nautinto on upeinta mitä aikuinen nainen voi saada, se on vain tosiasia. Ymmärrän täysin hehkutuksen ja innostuksen ja sen että Minna on saanut kokea tämän sillä useimmat naiset eivät kuitenkaan saa koskaan kokea mitään vastaavaa ja jos vielä rakastavan aviomiehen kanssa niin todella upeaa.
Oikeaa meininkiä. Mekin ollaan vaimoni kanssa nautiskeltu samoista asioista ja silloin on kyllä ollut täyttä lomaa. Yli 40 vuotias vaimoni on melkoinen kissa ja loma on ollut tosi upeaa ja komeita hyvinvarusteltuja ovat miehetkin olleet. Me emme ole kotomaassa koskaan tehty niin mutta matkoilla aina ja voi kun on uusi matka tulossa niin miten siten odotetaan vaimo eritoten ja myös minäkin. Nauttikaa ihmiset elämästä, kerran eletään !!
On aivan järisyttävän nautinnollista ottaa kome isokaluinen mies kimppaan piristämään lomaa. Mekin teemme niin usein mieheni kanssa ja ei tarvitse paljoa vaivaa nähdä eikä etsiskellä vaan loistavaa seuraa on aina löytynyt. Aivan järjettömän upea on nautinto ja mikä paras aviomies myös nauttii. Se on selvä ettei nainen voi saada parempaa nautinta, sillä meinaahan se taju lähteä välillä nautiskellessa. Suositten tätä kaikille rouville ja toivon tosiaan aviomiehiltä suopeutta ja nauttikaa yhdessä. Aviomihetkin nauttii kun he näkevät vaimonsa nauttivan ja voi suoda vaimolleen turvallisesti nämä nautinnot. Me ainakin nautimme ja lähdemme joulukuussa seuraavalle matkalle. Hyviä matkoja kaikille ja nauttikaa ihmiset
Olet onnentyttö. Minun salainen haave on ollut saada komea hyvinvarusteltu mies mukaan antamaan nautintoa lomamatkalle. Mieheni on niin mustasukkainen että se ei onnistu. Haluaisin kyllä ja olen kateellinen sinulle, että sinulla on noin ymmärtäväinen aviomies. Tsemppiä ja nauttikaa. Matkailu on ihanaa.
Tää on selvä trolli!