Tässä juuri ajankulukseni napsuttelin muutama sata kävijää Pertun fanisivujen laskuriin selaimen reload-napilla. Kannattaa ehkä suhtautua hieman varauksella saitin kävijämääriin..
perttufansiten laskuri...
5
755
Vastaukset
- Perttu sucks!
Ne hullut Perttufanit ovat manipuloineet noita äänestyksiä ja kävijälaskureita ennenkin, koska yrittävät tuoda esille "jumalansa" erinomaisuutta ja olettamaansa "kansansuosiota" jokaikisessä foorumissa. Ei todellakaan voi luottaa tuollaiseen kävijälaskuriin.
Ylipäätänsä koko tapaus Perttu on mielestäni täysin yliammuttu. Hauska tyyppihän se on ja värikäskin, mutta jutut pyörivät jatkuvasti samaa rataa eivätkä sen "pöördismit" jaksa naurattaa kun vähänkään miettii niiden sisältöä. Osoittaa vaan, että Perttu on moukka, röyhkeä ja juntti, jolta puuttuu yleissivistystä ja joka ärsyttää kanssa-asukkejaan.
Lisäksi Perttu puhuu aina toisten ihmisten päälle, mikä on alkanut myös ärsyttää tosi paljon. Perttu on myös sovinisti ja puhui todella törkeästi Kathyn tisseistä. Esimerkkejä siitä, miksi Perttu ei todellakaan ansaitse voittoa on lukemattomia.- PERTUNmuija
Ihan normaalia täällä Suomessa ihailla tollasta kun Perttu... Se on niin SUOMALAINEN JAMPPA!!! Pointsit Pretulle! Oot äijä!
- pongi
muuttuu kyllä refresh nappulalla mutta äänestykseen samainen ei toimi:D
Onhan se nähty että Pertun sivujen gallup on ollut tarkin tähän asti:DD
http://perttufansite.50webs.com/gallup.htm
- still countin´
"kävijöitä" nyt siellä 170 200, kuinkahan paljon parin tunnin kuluttua XD , keep up the reloading process!
- godisawoman
Eli olis tuhat ihmistä käyny sivuilla viimeisen kahden ja puolen tunnin aikana, refresh naksuu...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914