Mä oon kaivannu kauan toista ihanaa tyttöä/naista lähelleni. Mä en ole koskaan tehnyt mitään naisen kanssa, mut se on ihana unelma. Kuinka vois kiihottuakkaan toisen suudelmasta... hierominenkin on ihanaa, alottais hieromalla vaikka toisen väsyneitä pohkeita, reisiä, pakaroita... oikeaa tunteen kihelmöintiä ja jännitystä ilmassa. Kiihottuisitko näistä ja toisen naisen oikeasta kosketuksesta? Toivottavasti löydän samoin tuntevia täältä, ihan oikeasti vaikka nähtäisiinkin?
TUNNETKO SAMOIN?
9
1965
Vastaukset
- Nimetön
Tunnen samoin! oon ollu montaki kertaa tyttöjen kanssa.. on ollu tosi siistii..;) erillaista jätkien kanssa.. alkaa jo panettaakki ku kuvitteleeki jo naista..
- pusupeikko
oo..just noin kans tunnen:) oon joskus vuosii sitte ollu misun kans niin,oli kauneinta mit oon ikiin kokenu
- nan84
pusupeikko kirjoitti:
oo..just noin kans tunnen:) oon joskus vuosii sitte ollu misun kans niin,oli kauneinta mit oon ikiin kokenu
Mä asustelen satakunnassa, Porissa. Missäpäin te asustatte?
- Mariella
nan84 kirjoitti:
Mä asustelen satakunnassa, Porissa. Missäpäin te asustatte?
Olen kokenut kerran naisen rakkauden.. naisem kosketuksen.. se oli jotain mitä ei voi sanoin kuvata.. minä jäin koukkuun.. haluan tuntea naisen kosketuksen ihollani uudestaan.. haluan tuntea naisen vartalon käsissäni... jos haluat niin mailaa.. [email protected] p.s olen porista
- katina86
nan84 kirjoitti:
Mä asustelen satakunnassa, Porissa. Missäpäin te asustatte?
asun Oulussa:) ois ihan alyttoman kiva tutustua..
hm..
- tähtientytär
Kyllä itsekkin kaipaan vierelleni toista naista, välillä enemmän ja välillä vähemmän. Nyt taas enemmän. Niitä pieniä hetkiä toisen kanssa kaipaan, yhdessä köllöttelyä, kynttilä iltoja, hellää kosketusta, tavallista arkea...ja joskus viikonloppuna aamupalaa vuoteessa.
Kyllä täytyy myöntää, että naisen ja miehen kosketus on niin erilaisia.
Mistäpäin mahdat olla? - vm-61
Kaikki ovat etelän suunnalta,tai pohjoisesta...
eikö ketään hämeestä,ja hiukan vanhempia...ehkä -60-luvulla syntyneitä?tai 50-luvulla?.... - pikkis
saapi lähettää viestiä 20-vuotiaalle bi-tytölle...olen helsingin läheltä.
taidetaan pitää samoista asioista....ehkäpä tosiaan voitais vaikka joskus nähdä..
kaikki muutkin, viestiä vaan:
[email protected]- pusupeikko
etsin kivaa bi-tyttoa kaikkeen kivvaan, ehkapas vakavaankin suhteeseen:) olen 19 ja persoonalline hoppi,kuviakin on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1269392
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485383Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p343893Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1313585Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352644Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191906Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591572Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981557Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?731418Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376