KOKO HENKILÖKUNTA VAIHTOON, hinnat halvemmaks, sisustus tälle vuosituhannelle ja alakerran musiikki edes vähän ajantasalle..
Pieniä, mutta tärkeitä asioita yleisen viihtyvyyden kannalta...
Pieniä, mutta tärkeitä asioita yleisen viihtyvyyden kannalta...
Vastaukset 9
Vanhimmat
Vaikea kommentoida kyseistä aihetta,koska olen käynyt kyseisessä juottolassa n.kolme vuotta sitten.Ketä palkkaisit henkilökunnan tilalle?Mikä olisi SOPIVA alkoholin hinta?Mitä tekisit sisustukselle/musiikille.Yläkerralle ei tarvitsisi kyllä tehdä mitään.Eikös siellä kuulemma soiteta metallipitoista musiikkia.VAI OLETKO TEKEMASSÄ PERÄTI UUTTA HUMPAPPAAPAPAPADAA SIRKUSTA...................TAATANA
palaneen käryltä tämä viesti...onko asialla joku ed. Sirkus ketjulaisista... ??
hyvinhän sä kumminkin kommentoit
vois kyl vaihtaa ilomielin pois sielt pällistelemästä..
ainut mikä siä vois muuttua on hinnat vähä halvemmiks, mut muuten ihan ok paikka. ja eikös se o tarkotuskin et alakerrassa soitetaan semmosta musiikkia...
vois päivittää.Sedät ja isukit vahtii ovella....
Ei kai sille mitään kannata tehdä kun väki ravaa siellä kuitenkin ja viikonloppuisin on tanssilavat täynnä kassan kilinän säestämänä.
Se on juurtunu jo kaikkiin tämän kaupungin (ja lähiseutujen) junnuihin että kun 18v tulee ikää niin eikun suoraan metroon ja siellä sitten asutaan seuraavat 15v kunnes ei pääse sisään enää muualle kuin kolipriin.
Ja näin olen itsekin tehnyt jo 6 vuotta mutta nyt alkaa olla väki jo sen verran vierasta että ei siellä enää viihdy niinkuin vanhaan hyvään aikaan kakkosella;)
Aikanaan paikan ollessa Euroklubi, josta metron nykyiset asiakkaat tuskin mitään edes tietävät, menestys oli loistava, viikonloppuisin jonot ylsivät Reskalle asti pitkälle, KAIKKI kävivät "Eurolla", vaan mitä tapahtui? Kesken parhaimman sucseen laitettiin ovet kiinni ja paikka remonttiin. Ajanpainama nostalgia oli tiessään, eikä porukka enää ottanut paikkaa omakseen. Joten jos väkeä riittää niin suurempia uudistuksia ei kannata tehdä. Joa joku yksittäinen henkilö nyrpistelee paikalle, niin menkööt muualle, ei siellä ole pakko käydä.
on metron siedettävin paikka, yläkertakin on ok mutta keskikerroksen tecnohelvetissä ei voi olla. Asian ydin on että jokaiselle löytyy jotakin. Hinnatkin on ok. Kuka nyt olettaakaan että yhdessäkään Tasokkaassa yökerhossa olisi lähiöpubin hinnat.