Millä ilmaisella ohjelmalla/miten saa koneen puhtaaksi kaikestä roskasta. Siis niin, että asentaa sen jälkeen käyttiksen uudelleen. Kone on alkanut nyt temppuilla ja olisi aika saada se kuntoon..
Kone puhtaaksi
2
527
Vastaukset
- cvb
Imuroi tuolta Daric's boot and Nuke, tee ohjeen
mukaan boottikorppu ja boottaat sillä korpulla.
Avautuu puoligraafinen valikko, josta valitset
metodiksi kertapyhiinän ja pyyhit haluamasi levyt
puhtaaksi. Raskaita metodeja ei siviilit tartte.
Kun on valmista levyn osiointi ja käyttiksen asennus tai formatointi.
http://dban.sourceforge.net/ - poistaa
minä laittaisin koneen buuttaamaan cd-asemalta ja laittaisin asennuslevyn koneeseen
ja kun asennus kysyy että minne laitetaan niin siinä poistaisin kaikki osiot kovalevyltä ja tekisin ne uudelleen jonka jälkeen asennusrutiini tarjoaa formatoinia asemille ja kyllä siinä pöpöt saa kyytiä :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762040Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361716Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi91375Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591180Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241173Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161026- 60950
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58942