Pösö 406 lasien tummennus....

Tarvisin tietoa, että minkä hintaista on tummentaa 406 takalasit? Ja miten tummennus aste menee, eli miten laaja valikoima eri sävyjä on kalvoissa? Ja jos joku tietäisi, että kuka tekee tummennuksia Hyvinkään seudulla... Niin ja vaikuttaako lasien tehtaalla tehty sävytys kalvotummennukseen?
41136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onhan noita sävyjä vaikka kuinka,vie autos Riihimäkeen auto-kalvoon,Tekevät hyvää jälkeä!http://www.auto-kalvo.com

Äänestä

sivuilta. Googlaamalla löydät ainakin, en nyt muista oikeaa osoitetta.

Äänestä

kyl mä tiedän hyvinkäällä yhden tyypin joka tummentaa tekee niitä sahamäes ja on muistaakseni numeroki tallel olen jo käyttänyt kaks autoo sillä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


406 kirjoitti:

Tarvisin tietoa, että minkä hintaista on tummentaa 406 takalasit? Ja miten tummennus aste menee, eli miten laaja valikoima eri sävyjä on kalvoissa? Ja jos joku tietäisi, että kuka tekee tummennuksia Hyvinkään seudulla... Niin ja vaikuttaako lasien tehtaalla tehty sävytys kalvotummennukseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu