Kommentteja saphire X600 pro näytönohjaimesta, saisin tuollaisen tosi halvalla.
ostanko
4
174
Vastaukset
- Jam
Mitäs tohon nyt sanois.
Ei mikään nopee peli kortti, häviää reilusti Radeon 9800 pro:lle
En ainakaan mä ostais pelikäyttöön.
Uutena maksaa 100 eur paikkeella.- ÖRKH
Mulla ollut tuollainen vastaa n. 9600 pro-xt riippuen vertailukohteen alustasta. Tuo ko. malli oli jo juhannuksena mikromajassa 85 eur eli lienee hinta pudonnut.
Athlon 64 3200 1g muistia ja x600pro 125mb antaa n. 3650 pistettä. Omani myin pois 40 eur sis.pk (käytetty 4kk) joten enempää ei kannata maksella. - Jam
ÖRKH kirjoitti:
Mulla ollut tuollainen vastaa n. 9600 pro-xt riippuen vertailukohteen alustasta. Tuo ko. malli oli jo juhannuksena mikromajassa 85 eur eli lienee hinta pudonnut.
Athlon 64 3200 1g muistia ja x600pro 125mb antaa n. 3650 pistettä. Omani myin pois 40 eur sis.pk (käytetty 4kk) joten enempää ei kannata maksella.Juu, voi tulla 3dmark03 toi 3650 pojoo ja vähän raskaammassa 3dmark05 jotain 1500 pojoo ?
- saphire X60...
Kiitos kommenteista.
Ostin ja maksoin 20€
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751968Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361694Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81318Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241145Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59925
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57909