ketjut

uudet.mistä kannattaa kysellä,koko 18,4*34
mitähän tollaset maksaa.
käyttöä noin 40h vuodessa lumitöissä
lahden seudulla olen.
voi tarjota myös hyviä käytettyjä

[email protected]
1409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Soitappa Lahden Valtralle, siellä myydään muistaakseni Ofan Tapio ketjuja

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostan kirjoitti:

uudet.mistä kannattaa kysellä,koko 18,4*34
mitähän tollaset maksaa.
käyttöä noin 40h vuodessa lumitöissä
lahden seudulla olen.
voi tarjota myös hyviä käytettyjä

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu