Joo, en ole ainakaan vielä nähny että täällä olisi puhuttu kaksosista... eli tietääkö kukaan, että onko mahdollista synnyttää kaksoset ilman koodia? Kyseessähän oli sitten TS2:en.
Kaksoset?
16
1163
Vastaukset
- tahra
on mahdollista.
aika harvoin niin vain käy.. - banana-93
kysyi...on mahdollista ilman koodiakin ja koodilla sitten varmasti saa:
twinz r2 cute- Twinssi
just..en ollutkaan huomannu =)
- Koodittelija
Ei tuo koodi toimi. Vaikka sen laittaisi missä vaiheessa ja miten tahansa kirjoitettuna, niin ei toimi.
Mulla yhdes perhees tuli peräkkäin kahdet kaksoset. Netissä on jossain sivulla sellainen ohjelma tai hack tai joku sen tapainen et sen lataamalla saa itte valita tuleeko 1, 2, 3 vai 4 vauvaa tai antaa luonnon päättää. En muista osoitetta missä se on. Kotona on jossain osoite tallella. Serkulla oli ladattuna tuo ja se versio et luonto päättää, tuli koko ajan kolmosia. - Monopoli
Koodittelija kirjoitti:
Ei tuo koodi toimi. Vaikka sen laittaisi missä vaiheessa ja miten tahansa kirjoitettuna, niin ei toimi.
Mulla yhdes perhees tuli peräkkäin kahdet kaksoset. Netissä on jossain sivulla sellainen ohjelma tai hack tai joku sen tapainen et sen lataamalla saa itte valita tuleeko 1, 2, 3 vai 4 vauvaa tai antaa luonnon päättää. En muista osoitetta missä se on. Kotona on jossain osoite tallella. Serkulla oli ladattuna tuo ja se versio et luonto päättää, tuli koko ajan kolmosia.Tiedän kyllä, että kaksoset voi saada ilman koodia, olen itsekkin saanut useat kaksoset, mutta voiko muka saada kolmoset tai neloset ilman koodia? Epäilen. Mutta jos joku fiksunpi tietää, niin...
- Adonia
Monopoli kirjoitti:
Tiedän kyllä, että kaksoset voi saada ilman koodia, olen itsekkin saanut useat kaksoset, mutta voiko muka saada kolmoset tai neloset ilman koodia? Epäilen. Mutta jos joku fiksunpi tietää, niin...
Se on vain se hack.
- toimii...
Adonia kirjoitti:
Se on vain se hack.
mulla toimii ainakin kaksoskoodi Twinz R2 Cute tai sitten se oli TwinzR2 Cute. Kokeilin joskus ja noilla isoilla- ja pienillä kirjaimilla on väliä!
- VALEHTELIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!
toimii... kirjoitti:
mulla toimii ainakin kaksoskoodi Twinz R2 Cute tai sitten se oli TwinzR2 Cute. Kokeilin joskus ja noilla isoilla- ja pienillä kirjaimilla on väliä!
SE KOODI EI TOIMI!!
- twintwinsims
VALEHTELIJA!!!!!!!!!!!!!!!!! kirjoitti:
SE KOODI EI TOIMI!!
Mitä oikein vituttelet muita? Eikö se oo vähän lapsellista touhua? :/
Koodi toimii useimmissa koneissa, mutta ei kaikissa, eli ehkei juuri sinun omassasi.
Kyseiseen koodiin on myös kaksi eri vaihtoehtoa, joko twinzr2cute TAI twinsr2cute.
Tietääkseni sims voi saada kaksose myös silloin, ilman mitään koodeja, jos syö juustokakkua simin ollessa raskaana pitkällä.
Ja tämän viestiketjun aloittajalle tiedoksi, vaikka sen varmaan jo tietääkin, että simit voivat saada luonnollisestikin ilman koodeja kaksoset. Minulla näin on käyny kaksi kertaa pelatessani.
- sim-forever
kyllä on mahdollista että kaksoset syntyy ihan ilman mitään koodia...kerran vain käyny nii kylläki... ja ihan erinäkösetkin ne oli
- oKKo
Niin.. siinähän se =)
- Mellie
ne oli varmaan eri sukupuolta, jos ne kerta oli erinäköset kaksoset :)
- Simshullu
Mellie kirjoitti:
ne oli varmaan eri sukupuolta, jos ne kerta oli erinäköset kaksoset :)
HUOM: Jos haluat valita vauvan sukupuelen niin jos haluat tytön popsi 3 vesimeloonia pojilla sama mutta vain 3 omenaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- ?????
Simshullu kirjoitti:
HUOM: Jos haluat valita vauvan sukupuelen niin jos haluat tytön popsi 3 vesimeloonia pojilla sama mutta vain 3 omenaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niin varmaan! Mä oon saanu vitoset ku en oo syöny mitään sillä simillä ja niistä kaikista tuli tyttöi.
- AlSimhara
????? kirjoitti:
Niin varmaan! Mä oon saanu vitoset ku en oo syöny mitään sillä simillä ja niistä kaikista tuli tyttöi.
Tuo vesimeloni/omena homma kuuluu Sims3:seen.
Olen kuullut monilta pelaajilta eri foorumeissa että spagetti tai pikkuleivät toimii, kun niitä syö paljon raskauden ensimmäisen päivän aikana ja koko raskauden ajan. Spagetti toimii kuulemma paremmin. Juustokakku kuulemma toimii vain, jos omistaa Kauppa-auki lisärin. Itse en noita koskaan kokeillut, joten en voi varmaksi sanoa. :-)
- KAIKKITIETÄVÄINEN
Mulla on ainaki tullu kaksosia sims 2 en vaa tiiä toimiiks toi sitte kolmosessa .. Sitä paitsi mun kaveri ei oo saanu kaksosia ikinä simssis ja mä oon saanu ilman koodiaja sen kanssa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1751972Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361698Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81324Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241146Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu561142Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 59927
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57912