voiko corelissa suurentaa

mulla on corel paint shop pro x ja adobe photoshop, voiko jommassa kummassa suurentaa joatin tiettyä kohtaa kuvassa esim.tissejä :)? jos voi, miten??
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Photoshopissa onnistuu Liquify-työkalulla, löytyy jostain filttereiden joukosta..

Valitse Bloat-tool sopivalla brush sizella ja alat suurentaa tissejä, Pucker-toolilla taas pienenee...=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuvan kohtaa kirjoitti:

mulla on corel paint shop pro x ja adobe photoshop, voiko jommassa kummassa suurentaa joatin tiettyä kohtaa kuvassa esim.tissejä :)? jos voi, miten??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu